Terma & Kushte

  • Kupon i vlefshem vetem per femra

Pershkrimi

Per ne femrat pamja e jashtme dhe menyra se si dukemi ka nje rendesi te madhe ndaj cdo dite duam te dukemi sikur sapo kemi dale nga nje sallon bukurie.

Make Up- i eshte nje nga pikat me te forta ndaj duhet t'ua besojme ate duarve te profesionisteve dhe Salloni i Bukurise Elios jua mundeson ate! 

Vjen me nje oferte fantastike per ju qe doni te shkelqeni ne festat, rastet tuaja me te vecanta por jo vetem :

Make Up Profesional per vetem 2500 leke  + perfitoni edhe nje stilim flokesh falas!

Rezervo takimin tend per nje pamje rrezatuese dhe te kuruar ne detaje!

Post a Comment

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Make Up Profesional + Stilim Flokesh

Make Up Profesional nga 3500 per vetem 2500 leke + Stilim flokesh falas

2,500 Lekë

3,500

Vlera

29 %

Zbritje

1,000

Kursimi

Nxitoni! Oferta Skadon për:

d.
h.
m.
s.
0 kupona të shitur