Terma & Kushte

  • Kupon i vlefshem vetem per femra

Pershkrimi

Nje lekure e paster dhe pa qime eshte enderra e cdo femre. Depilimi është nje procedure e cila merr shume kohe me vete dhe ndonjehere rezultati nuk eshte ashtu sic e duam e me te gjitha nuk zgjat aq sa do te deshironim.

Per tju lehtesuar kete proces dhe mbi te gjitha kursyer kohen tuaj Eriola Beauty Club vjen me nje oferte fantastike. Depilim total i trupit i cili perfshin:

-Depilim Krahe

-Depilim Sqetulle

-Depilim i Kembeve

-Depilim Bikini

Me nje cmim fantastik nga 2500 leke vetem 1800 leke.

Nese deshironi nje lekure te bute, pa qime dhe mbi te gjitha per rezultate afatgjata mos e humbisni kete mundesi!

Rezervo sa me pare takimin tend dhe kujdesuni per bukurine tuaj duke u besuar duarve te profesionisteve!

Post a Comment

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Depilim Total Trupi

Depilim total trupi

1,800 Lekë

2,500

Vlera

28 %

Zbritje

700

Kursimi

Nxitoni! Oferta Skadon për:

d.
h.
m.
s.
3 kupona të shitur